Український державний центр радіочастот наголошує, що під час матчів Євро-2012 у визначені зони стадіонів допускатиметься лише те радіоелектронне обладнання, яке матиме відповідне позначення стікерами УЄФА.

 

Відповідно до Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012, стікери УЄФА поділяються на такі типи:

 

 

  • дозволено користування радіообладнанням на всіх стадіонах України та Польщі (суперстікер УЄФА);

 

  • дозволено користування радіообладнанням на конкретному стадіоні України;

 

  • дозволено користування радіообладнанням за межами стадіонів України.

 

 

Виготовлення та передачу УДЦР необхідної кількості стікерів забезпечує УЄФА.

 

Користувачі РЕЗ при вході в зону стадіону повинні будуть пройти в спеціальних пунктах технічного контролю РЕЗ перевірку характеристик цих РЕЗ та здійснити позначення цього радіообладнання відповідними стікерами.

 

Умовами позначення РЕЗ стікерами УЄФА, відповідно до Положення, є:

 

 

  • наявність дозволу на експлуатацію РЕЗ, визначених переліком радіоелектронних засобів, для експлуатації яких на період підготовки та проведення Євро-2012 іноземним користувачам необхідно отримувати дозвіл на експлуатацію (додаток 6);

 

  • наявність права допуску за периметр відповідного стадіону конкретного РЕЗ та користувача цього РЕЗ;

 

  • відповідність технічних характеристик РЕЗ визначеним дозволам на експлуатацію або технічним характеристикам, визначеним переліком радіоелектронних засобів, на експлуатацію яких не потрібно отримувати дозвіл на експлуатацію РЕЗ (додаток 7).

 

 

Стікер УЄФА наноситься на нерозбірну частину РЕЗ у місці, зручному для його візуальної ідентифікації.

 

Для ідентифікації дозволених до експлуатації пересувних земних станцій супутникового зв’язку для передачі телевізійних репортажів з місця подій (SNG-станція) стікер УЄФА наноситься на лобовому склі автомобіля, в якому змонтовано цю станцію, в місці, зручному для огляду.

 

Створення та технічне оснащення спеціальних пунктів технічного контролю РЕЗ, технічну перевірку характеристик РЕЗ та позначення їх стікерами УЄФА здійснюватимуть фахівці УДЦР спільно з представниками правоохоронних органів. Ця процедура є безкоштовною.

 

Start typing and press Enter to search