Як повідомлялося раніше, в січні поточного року в УДЦР відбулася робоча нарада з розгляду питань щодо спрощення дозвільної системи та скорочення термінів розгляду заявочних документів та їх погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України.

За результатами наради було прийнято низку важливих рішень, зокрема, вирішено забезпечити можливість доступу заявників до етапів розгляду УДЦР та ГШ ЗСУ заявочних документів.

На виконання цього рішення, з метою забезпечення своєчасного надання актуальної інформації про стан опрацювання заявочних документів на видачу висновку щодо ЕМС на офіційному сайті УДЦР створено новий розділ «Інформація про стан опрацювання заявочних документів щодо ЕМС» .

У вищезазначеному розділі за вихідним номером комплекту заявочних документів (референсний номер) можливо відслідкувати основні етапи опрацювання заяви на видачу висновку щодо ЕМС:

  • номер та дату реєстрації в УДЦР;
  • номер та дату запиту до ГШ ЗСУ;
  • номер та дату відповіді ГШ ЗСУ.

У випадку, коли поля номеру та дати відповіді ГШ ЗСУ не заповнені – це означає, що відповідна заява знаходиться на погоджені в ГШ ЗСУ.

УДЦР планує й надалі розширювати коло електронних послуг для користувачів радіочастотного ресурсу України.

Start typing and press Enter to search