У Дніпропетровську підбито підсумки діяльності Координаційної комісії з питань запобігання, виявлення та припинення порушень у галузі зв’язку за перший квартал 2011 року.

 

До складу Комісії, яка створена відповідно до ст. 15 та 16 Закону України „Про радіочастотний ресурс України”, входять представники Українського державного центру радіочастот, Державної інспекції зв’язку та співробітники обласного управління Міністерства внутрішніх справ України.

 

Робота Координаційної комісії здійснюється відповідно до Інструкції про порядок взаємодії при проведенні заходів щодо виявлення та вилучення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, які ввозяться на територію України, реалізуються, установлюються та експлуатуються без належних дозвільних документів.

 

Так, за перший квартал 2011 року членами Координаційної комісії проведено у м. Дніпропетровську та області 10 спільних заходів з перевірки порядку реалізації РЕЗ та ВП, проконтрольовано правильність продажу у 54 пунктах, складено  22 протоколи про адміністративні правопорушення.

 

Крім того, Комісія з метою виявлення та припинення незаконно діючих передавачів провела 13 заходів, в результаті яких зафіксувала 25 НДП. Складено 9 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.146 КУпАП, а 6 порушникам надано приписи з вимогою усунути вказані недоліки.

Start typing and press Enter to search