Днями в м. Сеул, Республіка  Корея, завершився тренінг експертів ІКТ галузі по програмі Управління радіочастотним ресурсом.

Організатором навчального курсу, в якому брали участь й представники Українського державного центру радіочастот, було Міністерство науки, ІКТ та перспективного планування Республіки Корея та Національна агенція розвитку ІТ-індустрії.

В коментарі прес-службі держпідприємства, заступник начальника відділу мобільного РЧМ ДРЧМ  Руслан Малинич, повідомив, що під час тренінгів, отримано чимало корисної інформації. Значну цінність становили питання, що були розглянуті під час лекцій та виїзних занять щодо управління радіочастотним спектром, пеленгації, інфраструктури та функціонування системи радіомоніторингу, здійснення заходів з виявлення та усунення незаконно діючих РЕЗ тощо. Отримана інформація може бути врахована в процесі розбудови системи радіочастотного моніторингу в Україні, а також при внесенні змін до нормативно-правових актів з цього виду діяльності.

Фахівці з 14 країн світу презентували поточний стан справ у системі моніторингу своїх держав. Своїми напрацюваннями в цьому сегменті діяльності поділилися з колегами і наші фахівці. Концепція інформаційно-технологічної системи моніторингу УДЦР, яка сьогодні впроваджується в Україні, викликала зацікавленість учасників тренінгу.

В рамках навчального курсу фахівці УДЦР відвідали підприємство A&D Engineering та взяли участь у бізнес-зустрічах з представниками корейських компаній ІКТ галузі, де ознайомилися з діяльністю копаній, направленою на розвиток галузі зв’язку, у тому числі управління використання радіочастотного ресурсу.

Отримані матеріали будуть ретельно вивчені спеціалістами на предмет їх врахування в подальшій діяльності Українського державного центру радіочастот.

 

2016-05-26-01

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search