Сьогодні, 12 вересня 2017 року, у польському місті Варшава розпочалося засідання Північно-Східного форуму з питань впровадження цифрового дивіденду (NEDDIF).

У складі  делегацій – представники адміністрацій зв’язку Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки. Україна представлена на цьому форумі технічними експертами Українського державного центру радіочастот у статусі спостерігача.

Під час  засідання українські фахівці проведуть консультації з технічними експертами адміністрацій зв’язку країн-учасниць щодо можливості погодження пропозицій УДЦР із взаємної сумісності частотних виділень/присвоєнь цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) для західної частини України у смузі радіочастот 470-694 МГц для майбутнього узгодження  змін до частотного плану GE06D без подальшого використання смуг радіочастот I-го та II-го «цифрових дивідендів».

Засідання Північно-Східного форуму з питань впровадження цифрового дивіденду завершиться 13 вересня 2017 року.

Для довідки:

В рамках виконання пункту 6 Плану заходів щодо впровадження системи рухомого (мобільного зв’язку) четвертого покоління, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №1232-рю., УДЦР розробляє пропозиції щодо перепланування ЦНТВМ України у смузі 470-694 МГц, необхідного при вивільненні смуг радіочастот I-го і II-го  цифрових дивідендів від радіоелектронних засобів радіомовної служби (телебачення) для впровадження радіотехнології  LTE.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search