Про це заявив голова Комітету з конкурсних торгів ДП «Український державний центр радіочастот» Вадим Гулько після закінчення прес-конференції представників ТОВ «Ес Ай Центр», які оскаржують в Антимонопольному комітеті України підсумки конкурсних торгів із закупівлі послуги MNP.

Він також додав, що не бачить вагомої аргументації з боку керівництва компанії ТОВ «Ес Ай Центр», яка б могла вплинути на зміну результатів конкурсу.

«В ході прес-конференції компанією «Ес Ай Центр» так і не було надано жодних конкретних фактів порушень процедури закупівлі послуги MNP, які б могли вплинути на зміну результатів цього конкурсу. Принаймні особисто я їх не почув», – заявив Вадим Гулько.

Він також зазначив, що представники УДЦР готові відстоювати законність свого рішення у будь-яких апеляційних інстанціях. Єдине, що прикро – втрачаються дорогоцінні години, дні, які можна б уже було використати на більш потрібні речі, пов’язані з впровадженням послуги MNP в Україні.

Слід нагадати, що представники органів державної влади, оператори мобільного зв’язку та громадських об’єднань публічно заявили, що процедура державних закупівель проводилася прозоро і відкрито та висловили абсолютну підтримку рішення УДЦР  стосовно підсумків конкурсу з впровадження послуги MNP в Україні.

Start typing and press Enter to search