За допомогою цього обладнання українських прикордонників буде забезпечено надійним оперативним зв’язком

Про це прес-службі підприємства повідомив начальник Центру з сертифікації УДЦР Олександр Лисенко.

За словами керівника ЦС УДЦР, сьогодні в структурному підрозділі створено потужний інструментарій з проведення повного комплексу робіт з оцінки відповідності продукції вимогам Технічних регламентів, які проводять висококваліфіковані фахівці. Це дозволяє ЦС УДЦР успішно розвиватися, розширювати сферу послуг та якості їх надання, забезпечувати достовірність та об’єктивність результатів роботи з оцінки відповідності технічних засобів (продукції).

Треба зазначити, що попит на послуги Центру з сертифікації постійно зростає. А відповідно розширюються обсяги та номенклатура продукції, яка випробовується та проходить оцінку відповідності у ЦС.

Днями фахівці структурного підрозділу провели випробування обладнання зв’язку, призначеного для українських прикордонників. В УДЦР добре розуміють важливість виконання цього завдання, адже безпека країни – це головне на що сьогодні необхідно спрямовувати зусилля колективу.

Приємно, що проведені спеціалістами роботи, які вони виконували з особливою відповідальністю та ентузіазмом, були високо оцінені Замовником.

На адресу генерального директора УДЦР Володимира Корсуна надійшов лист-подяка, в якому керівництво компанії висловило вдячність за співпрацю та якісну роботу з оцінки відповідності обладнання, яке необхідне для термінового забезпечення оперативним зв’язком підрозділів Державної прикордонної служби в місцях виконання службових обов’язків.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search