Надані міжнародними аудиторами рекомендації будуть використані в роботі по дерегуляції у сфері користування радіочастотним ресурсом держави та налагодженню ще більш ефективної роботи УДЦР, що сприятиме активному розгортанню в Україні мережі зв’язку нового покоління – ЗG

 Днями в УДЦР відбулася презентація аудиту попередньої фінансової звітності згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) за 2014 рік, яку провів партнер міжнародної аудиторської компанії «КПМГ Аудит» Дмитро Алєєв.

Слід зазначити, що завершення аудиту фактично співпало із прийняттям Кабінетом міністрів України Постанови №390 «Деякі питання проведення аудиту суб’єктів господарювання державного сектору економіки», яка передбачає залучення до проведення незалежного аудиту кращих міжнародних аудиторських компаній.

Дмитро Алєєв наголосив на тому, що аудит, який тривав 5 місяців, було завершено в межах обумовлених строків і за підсумками аудиту Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» отримало безумовно-позитивний висновок.

В ході презентації партнер компанії «КПМГ Аудит» звернув увагу присутніх на важливість управління інвестиційними проектами, зокрема, щодо наявності та періодичної актуалізації техніко-економічного обґрунтування, визначення джерел фінансування.

Окремий блок презентації було присвячено питанню оцінки об’єктів основних засобів та нематеріальних активів, під час якої доповідач зупинився на ознаках знецінення, вибору методу оцінки та доцільності залучення незалежного кваліфікованого оцінювача.

В коментарі прес-службі підприємства виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич звернув увагу на те, що введені на підприємстві з 2009 року міжнародні стандарти управління якістю ISO 9001: 2009 дозволили успішно пройти міжнародний аудит і отримати безумовно-позитивний висновок щодо фінансової звітності на нашому підприємстві.

«Надані міжнародними аудиторами рекомендації будуть використані в роботі по дерегуляції у сфері користування радіочастотним ресурсом держави та налагодженню ще більш ефективної роботи УДЦР, що сприятиме активному розгортанню в Україні мережі зв’язку нового покоління – ЗG», – зазначив Ярослав Янушевич.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search