Днями на ім’я  генерального директора УДЦР Володимира Корсуна надійшов лист-подяка за співпрацю від Голови Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка.

Народний депутат України висловлює вдячність Українському державному центру радіочастот за готовність держпідприємства долучитися до формування підвалин становлення інформаційного суспільства і розвитку цифрової економіки, а також за організаційно-технічну підтримку проведеного нещодавно у м. Дніпро виїзного засідання Комітету, присвяченого проблемам здійснення крадіжок та пошкоджень телекомунікаційного обладнання.

«Підписання Меморандуму про співпрацю Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, іншими зацікавленими сторонами дозволить скоординувати зусилля  щодо недопущення злочинів, пов’язаних з крадіжками та пошкодженням телекомунікаційного обладнання, створить умови для динамічного та ефективного розвитку телекомунікацій в Україні, – йдеться в листі Голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search