Ескалація воєнно-політичної обстановки навколо нашої держави та непрості процеси, що відбуваються нині в Україні, привернули увагу українського суспільства до питань, пов’язаних із захистом державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості державних кордонів. Багато в чому це залежить від боєздатності Збройних сил України. Не випадково в серцях багатьох українців знайшла відгук ініціатива щодо підтримки української армії.

Як вже повідомлялося, працівники Українського державного центру радіочастот теж активно долучилися до акції „Підтримай українську армію“, перерахувавши на рахунок Міністерства оборони України 245 тисяч 842 гривні. Ці кошти — одноденна заробітна платня співробітників УДЦР та його філій.

Близько половини цих коштів надано Головному військово-медичному клінічному центру на закупівлю необхідного обладнання та препаратів, що конче потрібні при наданні у польових умовах відповідної медичної допомоги нашим захисникам Вітчизни.

Днями на ім’я начальника УДЦР Павла Слободянюка надійшов лист від начальника Головного військово-медичного клінічного ордена Червоної Зірки центру „Головний військовий клінічний госпіталь“ полковника медичної служби Анатолія Казмірчука, в якому керівник ГВКГ висловив щиру вдячність за таку благодійну допомогу. Він запевнив колектив Українського державного центру радіочастот в тому, що отримані кошти використано виключно за призначенням.

Start typing and press Enter to search