1 листопада 2015 року в м. Києві на базі спортивного комплексу Київського національного торгово-економічного університету та інших об’єктах спортивної інфраструктури столиці завершилася фінальна частина IV Київської міської спартакіади “Здоровий киянин 2015″.

Організатори заходу запросили до участі у Спартакіаді кращі спортивні трудові колективи столиці, які за підсумками кваліфікаційних етапів мають найвищі рейтинги – серед них і Український державний центр радіочастот.

Традиційно наші фахівці брали участь у змаганнях з футзалу, армреслінгу та гирьовому спорті, де продемонстрували хорошу фізичну підготовку та велике прагнення до перемоги.

Спартакіада “Здоровий киянин 2015″ виявила, що найбільш майстровитою командою в ігровому виді спорту – мініфутболі є команда Українського державного центру радіочастот. У запеклих футбольних баталіях вона в черговий раз завоювала чемпіонство і отримала почесний футбольний трофей – Кубок змагань.

Спортивний азарт продемонстрували наші фахівці й у змаганнях з армреслінгу та гирьового спорту. Тут свою витривалість та силу показали В’ячеслав Гоненко і його син Сергій. Саме він став чемпіоном з армреслінгу та володарем золотої медалі.

Треба відзначити, що при просуванні до фінального поєдинку він не програв жодної сутички, а в заключному двоборстві змагань переміг титулованого спортсмена з Державного підприємства «Антонов» – призера чемпіонату України.

Вагомими здобутками може пишатися і його батько. Змагаючись з молодшими за віком учасниками він проявив неабияку витривалість та силу, в результаті чого скарбничка УДЦР поповнилася срібною медаллю.