Днями в столичному більярдному клубі «Бородіно» у рамках V Київської міської спартакіади «Здоровий киянин», відбувся чемпіонат Києва з більярдного спорту, де друге командне місце за результатами запеклої боротьби завоювали представники ДП «Український державний центр радіочастот».

Гравці УДЦР Володимир Сірош та Петро Агапов, набрали 14 залікових очок та посіли друге місце. Перемогу здобула команда Дніпровського району (19 балів). На третьому місці ПАТ «КИЇВХЛІБ» з тринадцятьма заробленими очками.

А загалом цього року в боротьбі за звання чемпіона прийняло в участь в змаганнях 17 команд з різних підприємств, організацій та установ міста Києва. Турнір проходив за трьома категоріями, в якому приймали участь 61 спортсмен – 49 чоловіків та, вперше за п’ятирічну історію Спартакіади «Здоровий Киянин», 12 жінок.