Днями команда УДЦР з футзалу взяла участь у  Спартакіаді «Здоровий киянин» – «Медіа ігри». Це був останній вид кваліфікаційного етапу Спартакіади, організатором якого виступили Київська міська організація ФСТ «СПАРТАК» спільно з Київською міською державною адміністрацією.

Як повідомив прес-службі УДЦР інструктор-методист з фізичної культури та спорту підприємства  Олег Тепцов цьогорічні змагання з футзалу були видовищними й запеклими. Особливо  учасникам і вболівальникам запам’яталася фінальна гра.

Команда УДЦР та дебютант змагань команда «УКРТЕЛЕКОМу» вперше зустрілись у груповому турнірі, де наша команда перемогла з рахунком 6-4. Далі – півфінали і знов столичні зв’язківці  зустрілись на цей раз вже у фіналі.

«Протягом всього матчу рахунок змінювався то в один, то в інший бік, але завершився у нічию, а в серії пенальті влучнішою була команда «УКРТЕЛЕКОМ». Команда УДЦР, виборола «срібло», а один з її гравців – Віталій Бойко – став кращим гравцем турніру», – зазначив  Олег Тепцов.

Також слід зазначити, що Київська міська організація ФСТ «Спартак» висловила подяку за сприяння в організації «Медіа ігор» голові Профкому УДЦР Любові Пінчук.

Start typing and press Enter to search