Днями в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».
За результатами 2017 року команда УДЦР з футзалу стала переможцем у номінації «Кубок виклику». Цю нагороду команда отримала завдяки перемогам у чемпіонаті з футзалу серед підприємств та організацій XI “Меморіал Володимира Баженкова” та у чемпіонаті міста Києва з футзалу XIII «Меморіал Олега Міненкова»

Найвагоміші здобутки у спартакіаді «Здоровий киянин – 2017» здобуті в армспорті. Перше місце у ваговій категорії до 70 кг виборов представник команди УДЦР Сергій Гоненко. У змаганнях з гирьового спорту у вазі до 90 кг 3-є місце здобув Валерій Фузік, а Вячеслав Гоненко – 3 місце у категорії «90 +». Хороший результат у цьому виді спорту показали працівники УДЦР і у командному заліку. У порівнянні з минулорічною спартакіадою наша команда піднялися на дві сходинки вгору і зайняла третє командне місце.
У чемпіонаті міста Києва з кульової стрільби «Снайпер столиці» команда УДЦР у складі Петра Агапова, Вячеслава Гоненка та Світлани Сербіної посіла 3 командне місце із 23 команд учасниць, а переможницею стала Світлана Сербіна, яка у фіналі вибила 95 очок із 100 і посіла перше місце не тільки у своїй категорії, а стала абсолютною чемпіонкою турніру.
Відзначились наші спортсмени й у загальноміському турнірі з більярду «Кубок виклику –2017», під час якого Володимир Сірош став срібним призером, а Петро Агапов – бронзовим.
Окрім того працівники УДЦР відзначилися і на «Медіа Іграх -2017», де поповнили скарбничку нашої команди двома медалями у змаганнях з настільного тенісу, в якому брала участь найбільша кількість учасників. Звання чемпіонки «Медіа Ігор -2017» у жіночому розряді виборола Роксолана Цірук, а у парному розряді з настільного тенісу вона разом із Сергієм Дашуком стали бронзовими призерами змагань.
ТВО директора з господарсько-ресурсного напряму Ігор Бойко зазначив, що високі досягнення команди УДЦР – це перш за все результати спільних зусиль працівників, профспілки та керівництва підприємства, що створює належні умови для занять фізкультурою і спортом.
«Цього року команда УДЦР досягла високої планки своїми перемогами у престижних загальноміських турнірах, тому бажаю таких результатів і перемог і в наступному році», – наголосив Ігор Бойко.
Організатори Спартакіади «Здоровий киянин» – фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» розповіли, що на наступний 2018 рік вже виділено фінансування на проведення змагань та складено план-графік турнірів, до яких зможуть долучитися працівники підприємств столиці.

Довідково: під час церемонії нагородження інші команди столичних підприємств та компаній VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» отримали відзнаки в таких номінаціях, як: «Спортсмен року», «Спортсменка року», «Тренер року», «Команда року», «Сильні духом», «Меценат року», «Тім-лідер року», «Фотокореспондент року», «Медіа партнер», «Здоровий киянин».