16-18 жовтня цього року  на базі дитячого оздоровчого центру “СЛАВУТИЧ” у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області відбудеться V Спартакіада працівників телебачення, радіо та зв’язку «Медіа-ігри», яка проводиться з метою пропаганди здорового способу життя та розвитку корпоративного спорту в Україні.

Участь у змаганнях візьмуть і працівники Українського державного центру радіочастот. Проявити себе учасники зможуть в різних видах спорту, зокрема в змаганнях з міні-футболу, паркового волейболу, стрітболу, настільного тенісу, бадмінтону та дартсу.

Як зазначає інструктор-методист з фізичної культури та спорту УДЦР Олег Тепцов, найкращі результати очікуються від гри удецеерівської футбольної команди. В інших видах спорту, на його думку, ще треба добре попрацювати на результат.

«Суперники серйозні, підготовлені. В тому році, приміром, участь в Спартакіаді взяло дванадцять достойних команд з усієї України. Але й наші хлопці та дівчата молодці, як завжди, налаштовані на перемогу», – наголосив він.

Усіх бажаючих Олег Тепцов запросив записуватися в команду УДЦР для участі в «Медіа-іграх». Тож приєднуймося до нашої команди – змагаймося та перемагаймо!

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search