Цими вихідними відбувся Чемпіонат м. Києва з футзалу серед організацій та установ «Кубок Виклику – XII Меморіал Володимира Баженкова», де вкотре команда УДЦР захищала спортивну честь держпідприємства.

Демонструючи гарну футзальну гру протягом усього турніру, спортсмени УДЦР дійшли до фіналу, де зустрілися із командою Київської міської клінічної лікарні №6. Лише серія пенальті визначила переможця. Перше місце здобули футзалісти-медики, а другими стали УДЦР в лізі MASTERS.

Варто зазначити, що команда УДЦР бере участь у турнірі 12 років поспіль і за всю історію «Меморіалу Володимира Баженкова» футзалісти держпідприємства виграли більше всіх титулів та нагород. У 2009, 2010, 2011, 2013 та 2017 роках УДЦР були золотими призерами чемпіонату.

«Меморіал Володимира Баженкова» – це традиційний турнір з футзалу пам’яті Заслуженого тренера України і Заслуженого працівника фізичної культури України.

Чемпіонат з футзалу відкрив восьмий сезон Київської міської спартакіади «Здоровий киянин», яка проходить під патронатом Київської міської державної адміністрації в рамках реалізації програми “Молодь і спорт столиці” 2019-2021 р.

 

28 січня 2019

Start typing and press Enter to search