2009-football-01

На спортивній базі УСБОП “Святошин” відбувся турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Олега Мінєнкова. У змаганнях взяли участь 9 команд, які були розбиті на три підгрупи.

 

До півфіналу пробилися „Спартак”, „Інтер”, команди Інституту спецтехніки СБУ, ГоловКРУ, Укртелекому та Українського державного центру радіочастот.

 

В першій грі команда УДЦР перемогла футболістів Інституту спецтехніки СБУ з рахунком 3:0. Відзначилися Олександр Поліщук, який забив два м’ячі, та Ярослав Глазько, який „розпечатав” ворота суперників у перші секунди свого перебування на полі.

 

Друга зустріч команди УДЦР відбулася з командою Держкомрезерву і завершилася з рахунком 6:1 на користь УДЦР. По два голи  супернику забили Олександр Поліщук і Сергій Шаровара, по одному Олег Пазюк і Ярослав Клименко.

 

Завдяки цим перемогам команда УДЦР посіла перше місце у групі та вийшла до півфіналу турніру. У півфіналі УДЦР переграв „Інтер” – 3:1. У нас відзначилися Сергій (двічі) та Олександр Поліщук.

2009-football-02

2009-football-03

2009-football-04

У другому півфіналі зустрічалися команди Інституту спецтехніки СБУ та „Спартак”. Перемога футболістів Інституту спецтехніки СБУ з рахунком 1:0 вивела їх команду до фіналу.

Фінальна гра команд УДЦР та Інституту спецтехніки СБУ проходила  напружено. За 12 хвилин до закінчення матчу команда УДЦР програвала з рахунком 1:0. Але футболістам УДЦР вдалося вирівняти гру і вирвати перемогу у суперників, примусивши їх голкіпера тричі виймати м’яча з власних воріт, – 3:1. Голи у нас забили Сергій Шаровара, Олександр Поліщук та Ярослав Аксенов.

Кращим гравцем турніру визнано Сергія Шаровару.

2009-football-05

2009-football-06

2009-football-07

 

Start typing and press Enter to search