У Києві відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед команд товариства „Спартак”, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України, Голови ЦР ФСТ „Спартак” (2000-2007 рр.) Володимира Баженкова.

 

За головний приз футбольного турніру змагалися міні – футбольні збірні УДЦР, ДК „Укртрансгаз”, Управління „Укравтогаз”, Державної контрольно-ревізійної служби, ВАТ „Агентство-Союздрук”, ЗАТ „Український мобільний зв’язок”, Державної податкової адміністрації м. Києва, столичної ДЮСШ „Спартак”.

2010-bazh-mem-01

Перемогу в безкомпромісній спортивній боротьбі здобула футбольна дружина Українського державного центру радіочастот. У півфінальній та фінальній частині змагань, вона здолала своїх головних суперників – футболістів „ВАТ „Агентство-Союздрук” з рахунком 2:0 та команду „Укравтогаз” – 5:3.

2010-bazh-mem-02

Кращим гравцем цього престижного турніру суддівська колегія визнала нападника команди УДЦРОлександра Поліщука, який відмітився у воротах суперника 12 влучними ударами.

 

Треба зазначити, що з моменту заснування турніру, команда УДЦР своєю грою і претензією на лідерство завоювала міцний авторитет серед спортивних колективів. Як результат – вже другий рік поспіль футболісти Центру утримують міцні лідируючі позиції й підтверджують звання кращої футзальної команди турніру.

 

За словами завідувача комплексом фізичної реабілітації та психологічного розвантаження УДЦР Олега Тепцова, який одночасно є футбольним тренером, команда підприємства ніколи не буде пасти задніх.

2010-bazh-mem-03

– Ту увагу та підтримку, яку ми відчуваємо з боку керівництва УДЦР та профспілкової організації, ми маємо виправдовувати, бути завжди попереду. Постійна турбота про нас дозволяє нам впевнено триматися на лідируючих позиціях, – додав він.

2010-bazh-mem-04

Команда-переможець та команди, які стали призерами, отримали кубки та грамоти від організаторів турніру – Центральної Ради та Київського міського фізкультурно-спортивного товариства „Спартак”.

Start typing and press Enter to search