Сьогодні, 12 березня, в Українському державному центрі радіочастот відбулася конференція трудового колективу, яка розглянула проект Колективного договору між профспілковою організацією та адміністрацією підприємства на 2010-2012 роки.

 

В обговоренні документу взяли участь керівництво УДЦР, начальники структурних підрозділів, керівники філій підприємства та профспілковий актив.

2010-trunionconf-01

До учасників заходу звернувся начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк. Він підкреслив, що обговорення договору за участю адміністрації та профспілки є найрезультативнішою формою діалогу між роботодавцем та працівниками, яка позитивно впливає на реалізацію професійних, трудових і соціально-економічних гарантій працівників.

 

Від успішного розв’язання соціальних питань, залежать виробничі досягнення підприємства.

 

– Приємно відзначити, – наголосив Павло Слободянюк, – що тут ми досягли певного прогресу. Адже у 2008-2009 роках значну увагу приділили саме соціальній сфері і вважали її пріоритетним напрямком діяльності.

2010-trunionconf-02

У минулому році на соціальні потреби працівників УДЦР було спрямовано значну суму коштів, зароблених підприємством від господарської діяльності. Десятки тисяч гривень пішли на санаторно-курортне лікування працівників та членів їх сімей, матеріальну допомогу на лікування, оздоровлення працюючих інвалідів та тих, які мають дітей інвалідів, матерям, які знаходиться в соціальній відпустці по догляду за дитиною до 3 років. Матеріально підтримували тих, хто одружується та народжує дітей, а також працівників УДЦР та їх дітей, які навчаються. Гідний був й рівень оплати праці персоналу підприємства.

2010-trunionconf-03

Павло Слободянюк висловив впевненість, що із зростанням виробничих показників на підприємстві з’являться серйозні підстави для пошуку нових форм захисту людини праці.

 

Голова первинної об’єднаної профспілкової організації УДЦР Любов Пінчук зазначила, що підготовлений для обговорення проект Колективного договору на 2010-2011 роки є чітким, зрозумілим, розробленим з урахуванням пропозицій членів трудового колективу та існуючих реалій фінансово-економічного стану підприємства.

 

– В цьому документі, – підкреслила вона, – не допущено жодного зниження рівня економічних, трудових і соціально-побутових пільг працівникам.

 

Після внесення делегатами конференції пропозицій та зауважень Колективний договір на 2010-2011 роки було схвалено.

Start typing and press Enter to search