Під час X Конференції Об’єднаної первинної профспілкової організації Українського державного центру радіочастот, що відбулася сьогодні, обговорено підсумки виконання зобов’язань колективного договору підприємства на 2013 рік та внесення змін і доповнень до колективного договору на 2013–2015 роки.

У конференції брали участь начальник УДЦР Павло Слободянюк, заступник начальника УДЦР Володимир Кіріченко, Голова об’єднаної первинної профспілкової організації УДЦР Любов Пінчук, начальники філій підприємства та представники первинних профспілкових організацій.

2014-04-24_01

Проводячи аналіз виконання зобов’язань колективного договору, начальник УДЦР зазначив, що у 2013 році адміністрація та трудовий колектив працювали ритмічно. Виконані та перевиконані відповідні планові завдання, зросли майже всі показники. Напружена, відповідальна праця обумовила стабільний розвиток підприємства.

Павло Слободянюк також детально підійшов до розгляду питань щодо виконання умов колективного договору, зокрема надання соціальних пільг, медичного забезпечення та оздоровлення працівників, розвитку соціальної інфраструктури, створення належних умов праці тощо.

Підвищену увагу було приділено й питанням оплати праці, факторам, що вплинули на її формування.

Голова ОППО Любов Пінчук у виступі відзначила, що колективний договір на 2013 рік між адміністрацією та профспілкою був дієвим документом, який виконувався з високим рівнем відповідальності і забезпечив належний соціальний захист працівників підприємства.

Конференція визнала роботу адміністрації і профспілкового комітету по виконанню зобов’язань колективного договору на 2013 рік задовільною.

2014-04-24_02

На конференції також обговорені пропозиції щодо внесення змін до колективного договору на 2013–2015 роки, з урахуванням пропозицій та результатів проведених відповідною комісією переговорів. На думку учасників конференції, підготовлений до затвердження колективний договір на 2013–2015 роки враховує всі вимоги, спрямовані на подальший динамічний розвиток підприємства.

2014-04-24_03

У прийнятій постанові першочерговими завданнями адміністрації, профспілкового комітету, усього колективу проголошено забезпечення завдань з виконання планових показників, покращення якості роботи, вирішення соціальних питань.

Start typing and press Enter to search