Днями Указом Президента України генерального директора Українського державного центру радіочастот Валентина Резніченка призначено на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Призначення Валентина Михайловича на цю високу посаду є вагомим доказом того, що він є успішним топ-менеджером, який здатний ефективно здійснювати управління бізнес-процесами, досягаючи при цьому максимальних результатів.

Нам приємно відзначити, що за час керівництва колективом Українського державного центру радіочастот Валентин Резніченко зробив чимало корисних справ, які дозволяють підприємству впевнено дивитися у майбутнє.

За його ініціативою впроваджена нова організаційна структура, вдосконалені робочі процеси, змінено бізнес-процедури. Чимало зроблено для підвищення іміджу підприємства, як стабільного та успішного гравця у сфері зв’язку, налаштованого на перспективу. Головним чинником формування нового типу відносин державного підприємства та громадськості України стали відкритість, прозорість та публічність.

Колектив Українського державного центру радіочастот висловлює щиру вдячність Валентину Резніченку за сумлінну роботу, вагомий внесок у розвиток нашого підприємства.

Сподіваємося, що авторитет, знання, організаторські здібності дозволять реалізувати все задумане. Нехай в подоланні труднощів нашого нелегкого часу не покидає Валентина Михайловича сила духу, впевненість і надія!

Переконані, що професіоналізм та накопичений досвід дозволять новому очільнику Запорізької області плідно працювати на відповідальній державній посаді на благо свого народу!

Бажаємо успіхів!

 Колектив Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search