Напередодні Дня Святого Миколая представники Українського державного центру радіочастот спільно з волонтерами Міжнародного благодійного фонду «Життя з надлишком» зібрали солодощі та інші подарунки до Новорічних свят і відвезли їх вихованцям Таращанського навчально-реабілітаційного центру.

Разом із солодощами волонтери подарували хворим дітям ще й справжню зимову казку про ангелів, Святого Миколая, про темні і світлі сили, а після вистави вручили подарунки та пригостили солодкою ватою, яку зробили прямо в залі.

Наприкінці поїздки було багато спілкування, обіймів, обмінів враженнями. Дітлахи буквально підлітали до своїх старих друзів, розказували їм про свої досягнення та інтереси і щиро раділи черговій зустрічі.

Слід зазначити, що колектив Українського державного центру радіочастот разом з працівниками МБФ «Життя з надлишком» вже понад 3 роки поспіль підтримують вихованців Таращанського НРЦ. За цей час для благодійників та працівників підприємства бажання робити добрі справи і дарувати радість тим, хто потребує цього найбільше вже стало покликом душі.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Изображение 330Изображение 290Изображение 402

Start typing and press Enter to search