Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Леонід Євдоченко та Голова Проектної групи D Групи з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку – Керівник з питань Міжнародного планування частот Федерального офісу зв’язку OFCOM (Швейцарія) Олександр Холод висловили подяку колективу УДЦР за високий рівень організації та проведення засідання групи D СЕПТ до ВКР – 19 Міжнародного союзу електрозв’язку.

Під час засідання був досягнутий значний прогрес за всіма пунктами порядку денного, що входили до компетенції групи. Учасники високо оцінили умови проведення заходу, комунікацію під час засідання, зазначивши, що цей захід сприяв подальшому зміцненню співробітництва між Адміністраціями зв’язку – членами СЕПТ.

Нагадаємо, що у засіданні, яке відбулося наприкінці вересня, взяли участь близько 60 представників регуляторних органів та органів членів СЕПТ, фахівці Європейського офісу зв’язку СЕПТ, зацікавлених міжнародних і регіональних телекомунікаційних організацій, які представляли понад 20 європейських країн.

_MG_3195

09 жовтня 2018

Start typing and press Enter to search