В Українському державному центрі радіочастот напередодні 15-річчя підприємства вшанували ветеранів праці.

2011-10-13-01

На зустрічі з тими, хто створював історію підприємства, докладав усіх зусиль для того, щоб воно працювало ефективно і стабільно, були присутні керівництво УДЦР та профспілковий актив.

 

Звертаючись до ветеранів, заступник начальника УДЦР Андрій Кудрицький висловив їм подяку за натхненну і самовіддану працю.

 

– Ми пам’ятаємо кожного з вас і цінуємо ваш труд, який був спрямований не лише на те, що ми маємо, але й на те, щоб закласти міцну основу на завтра. Ми завжди з вдячністю згадуємо наших наставників, які щиро ділися з нами професійними секретами. І в тому, що наше підприємство успішно розвивається, є величезна ваша заслуга, – підкреслив Андрій Кудрицький.

2011-10-13-02

Крім урочистих привітань і слів вдячності, ветерани мали змогу відвідати музей підприємства, подивитися відеосюжет про сьогодення Центру та ознайомитися з доробками народної творчості працівників, які брали участь у виставці, присвяченій ювілейній даті.

В ході відвідування підприємства ветерани були у піднесеному настрої, адже їм випала чудова нагода знову зустрітися, поспілкувалися, згадати роки спільної праці.

2011-10-13-03

Як відзначила Голова об’єднаної первинної профспілкової організації підприємства Любов Пінчук, керівництво та колектив центру будуть і надалі робити все, щоб ветерани завжди відчували увагу до себе і розраховували на нашу підтримку.

Наказом начальника УДЦР пенсіонерам надано матеріальну допомогу.

Start typing and press Enter to search