Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено на Донеччині – 32 РЕЗ ШСД, Києві та області – 30.

З 17 по 23 вересня підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 23141 РЕЗ, виявили 43 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 117 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Донецькій – 32, Києві та області – 30, Одеській – 19, Миколаївській – 14, Рівненській області – 14

Також виявлено та усунено дію 25 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 56 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

У цей же період УДЦР підготували 4 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1111 висновків щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 3299 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 770 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6877 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого, всі інші – на мережі мобільного зв’язку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 3541 абонентові.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 17 по 23 вересня до бази даних внесено 66848 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 31 випробування.

Start typing and press Enter to search