На адресу Українського державного центру радіочастот надійшла заява від ЗАТ „Український мобільний зв’язок” в якій йшлося про виникнення радіозавад невизначеним джерелом, яке погіршувало якість роботи десяти базових станцій стандарту DCS – 1800 в районі Солом’янської площі  міста Києва.

 

В результаті оперативних дій співробітників управління радіочастотного моніторингу УДЦР джерело радіозавади було виявлено та відключено.

 

Ним виявилася радіорелейна станція, яка використовувалась спеціальними користувачами радіочастотного ресурсу України (до спеціальних користувачів радіочастотного ресурсу України відносяться підрозділи і організації Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України тощо).

 

Керівництво Центрального територіального управління ЗАТ „Український мобільний зв’язок” щиро подякувало фахівцям управління радіочастотного моніторингу УДЦР за оперативне реагування на факти виникнення радіозавад для базових станцій, що забезпечують мобільний зв’язок громадянам.

 

Довідково

 

Згідно Закону України „Про радіочастотний ресурс України” на Український державний центр радіочастот покладено завдання, пов’язане з проведенням радіочастотного моніторингу використання радіочастотного ресурсу України та здійснення заходів з виявлення та усунення дії джерел радіозавад.

Start typing and press Enter to search