Відповідно до плану, сьогодні, 28 липня, в Українському державному центрі радіочастот відбулося професійне навчання керівників регіональних філій підприємства.

Навчальний процес, який традиційно проводиться щокварталу,  відбувався під безпосереднім керівництвом заступника начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимира Кіріченка.

 

Розпочинаючи навчання, Володимир Кіріченко зазначив, що запропоновані до розгляду питання є актуальними і охоплюють широкий спектр діяльності підприємства.

2010-navch-filii-02

Він також підкреслив, що навчання має забезпечити такий рівень підготовки керівників філій, що заслуговує на повагу користувачів.

 

Заняття проводили заступники начальника УДЦР та керівники структурних підрозділів. Вони проходили дискусійним методом з широким обговоренням найбільш складних проблем і колективним пошуком ефективних шляхів їх розв’язання.

 

Учасники зборів розглянули деякі особливості проведення радіочастотного моніторингу, нюанси, пов’язані з процедурою ввезення з-за кордону мобільних терміналів, опрацюванням заявочних документів на здійснення контролю ПТК.

2010-navch-filii-03

Керівники філій також ознайомилися із змінами в законодавстві з питань користуванням радіочастотним ресурсом, телекомунікацій, державного нагляду в галузі зв’язку, державних закупівель, застосування тарифів тощо.

Start typing and press Enter to search