Шановні імпортери РЕЗ!

Набрав чинності Порядок ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Пунктом 4  розділу ІІ встановлено, що імпортери, у тому числі громадяни, мають право після завершення митних процедур звернутися до УДЦР із відповідною заявою (повідомленням) для обліку міжнародних ідентифікаторів кінцевого обладнання (IMEI), що ними були ввезені в Україну відповідно до вимог Митного кодексу.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно із підпунктом 5 пункту 2 розділу І зазначений Порядок не поширюється на РЕЗ та ВП, які переміщуються як особисті речі громадян, перелік яких визначений частиною першою статті 370 Митного кодексу.

Український державний центр радіочастот нагадує. Ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв здійснюється на підставі вимог пункту 1 статті 291 Закону України «Про радіочастотний ресурс України».

Згідно з частиною 1 ст. 25 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», умовою застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на території України є документальне підтвердження їх відповідності технічним регламентам (декларація про відповідність).

Додаткова інформація

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у робочі дні з 9-00 до 17-00 (у п’ятницю до 16-00) за телефоном:

щодо порядку обліку міжнародних ідентифікаторів кінцевого обладнання терміналів

422-82-11 – Бакалінський Андрій Анатолійович

422-80-82 – Ганжа Володимир Васильович

422-85-85 – Call-центр.

Start typing and press Enter to search