Продовження строку дії дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу здійснюється на підставі„Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв” затвердженого рішенням НКРЗІ від 01.11.2012 № 559 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589.

Для продовження дії дозволу на експлуатацію необхідно звернутись, не пізніше ніж за чотири місяці до закінчення терміну його дії, особисто або через уповноважений орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення до філії відповідного адміністративно – територіального регіону, у якому здійснюється експлуатація радіоелектронного засобу, із заявою про продовження видачу дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу за наведеними формами та з визначеними статтею 44 Закону документами.

У разі, якщо експлуатація радіоелектронного засобу (радіомережі) здійснюється в декількох регіонах, у місті Києві або Київській області заявочні документи подаються безпосередньо до головного офісу УДЦР (03179, м. Київ, пр-т Перемоги, 151).

Продовження дії дозволу на експлуатацію, який отримано на підставі відповідної ліцензії, здійснюється після продовження терміну дії цієї ліцензії.

ВАЖЛИВО!

Суб`єкт господарювання, не пізніше 30 днів від дати видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України, строк дії якої було продовжено, повинен звернутися до головного офісу УДЦР або його філії (в залежності від адміністративно-територіального регіону) із заявою про продовження строку дії відповідного дозволу на експлуатацію.

Процедура продовження строку дії дозволу не застосовується після закінчення строку дії ліцензії або строку дії дозволу. В цьому випадку, з метою продовження експлуатації радіоелектронного засобу його власнику необхідно звернутися до головного офісу УДЦР або його філії (в залежності від адміністративно-територіального регіону) із заявою про видачу висновку щодо ЕМС, а після його отримання – з заявою про видачу дозволу (відповідно до визначеної чинним законодавством процедури).

Start typing and press Enter to search