Надання дозволу на експлуатацію суднової станції здійснюється на підставі „Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв” затвердженого рішенням НКРЗІ від 01.11.2012 № 559 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589.

Для отримання дозволу необхідно звернутись до головного офісу УДЦР (03179, м. Київ, пр-т Перемоги, 151) або філії відповідного адміністративно – територіального регіону за місцем державної реєстрації судна із заявою про видачу дозволу суднової станції.

Форма заяви про видачу (продовження строку дії) дозволу на експлуатацію суднової станції

За необхідності УДЦР призначає залежно від умов експлуатації судна позивний сигнал, номер вибіркового виклику, ідентифікатор морської рухомої служби, які вказуються у дозволі на експлуатацію суднової станції.

Призначення судновій станції сигналів розпізнавання здійснюється за зверненням Заявника до головного офісу УДЦР.

Відповідно до вимог статті 20 Регламенту радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку УДЦР реєструє  суднові станції морської рухомої служби в списку V службових публікацій Міжнародного союзу електрозв’язку.

Форма заяви про призначення позивних сигналів судновій станції

Вартість робіт з підготовки та оформлення дозволу на експлуатацію визначається розділом 1 Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”:

Стаття 6 – розгляд заявочних документів про надання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, що не потребують розрахунків електромагнітної сумісності.

Стаття 9 – оформлення дозволу на експлуатацію радіообладнання судна.

Start typing and press Enter to search