Досить плідно працювали протягом трьох перших місяців поточного року спеціалісти управління науково-методичного забезпечення УДЦР.

За словами начальника управління Володимира Корсака, фахівці структурного підрозділу за цей час зробили чимало корисних справ для розвитку підприємства, посилення його міжнародного авторитету.

Серед вагомих здобутків, як вважає він, підготовка та підписання технічної угоди між Адміністраціями України та Румунії щодо технічних критеріїв та принципів координації використання смуги частот 790-862 МГц системами рухомого зв’язку та системами повітряної навігації. Фахівцями управління також розроблені «Технічні основи сумісності E-GSM та CDMA у смузі радіочастот 880-890 МГц у прикордонних районах», в яких польській та румунській сторонам запропоновані критерії спільного використання та координації систем цього радіозв’язку.

Крім цього, спеціалісти розробили основи процедури планування та використання частот в прикордонних районах для наземних систем, що забезпечують послуги радіозв’язку у смузі радіочастот 2500-2690 МГц між адміністраціями зв’язку України та Словацької Республіки.

– Якщо говорити про вдосконалення автоматизованих систем управління в УДЦР, – зазначив Володимир Корсак, – то за ці три місяці працівники розробили варіант проекту Концепції Автоматизованої інформаційної системи ведення Реєстру РЕЗ та ВП, що може застосовуватися в Україні у смугах радіочастот загального користування. Проект, до речі, схвалений на засіданні НКРЗІ.

Також розпочато дослідну експлуатацію Системи БД РЕЗ для забезпечення обробки заяв та підготовки проектів висновків технічної експертизи щодо можливості або неможливості  застосування заявленого типу РЕЗ або ВП на території України.

– Науково-технічне, науково-методичне забезпечення діяльності УДЦР позитивно позначиться на подальшому інноваційному розвитку підприємства, – зазначив Володимир Корсак.

 

Start typing and press Enter to search