Як ми вчора повідомляли, делегація від України на чолі з першим заступником начальника Державного підприємства „Український державний центр радіочастот“ Євгеном Хаіровим бере участь у роботі 6-ї Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку (ВКРЕ), яку проводить Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ).

В ході конференції українська делегація значну увагу приділяє участі в обговоренні проекту нової Резолюції ВКРЕ щодо боротьби з контрафактним обладнанням електрозв’язку/ІКТ та пошуку шляхів розв’язання цієї проблеми. У разі схвалення зазначеної Резолюції, МСЕ відіграватиме ключову роль у забезпеченні координації діяльності зацікавлених сторін у дослідженні впливу контрафактного обладнання електрозв’язку/ІКТ і визначенні механізмів обмеження такого впливу. Також МСЕ визначатиме методи вирішення цієї проблеми на міжнародному рівні.

Крім того, за ініціативи української делегації, відбулася зустріч з паном Хоулінь Чжао, заступником Генерального секретаря МСЕ. Під час зустрічі розглянуто питання, що мають особливий інтерес для України в порядку денному ВКРЕ. Пан Хуолінь Чжао підтримав ініціативу і дії України щодо боротьби з контрафактним обладнанням електрозв’язку/ІКТ та практичні кроки у вирішенні цієї проблеми.

У розмові сторони погодилися, що боротьба з контрафактною продукцією повинна вирішити декілька різнопланових задач, а саме, забезпечити якість отримання послуг електрозв’язку/ІКТ, запобігти нанесенню економічної шкоди офіційним виробникам продукції, захистити здоров’я людей та навколишнє середовище.

Йшлося і про перспективи участі України в реалізації конкретних програм Міжнародного союзу електрозв’язку.

Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку продовжує роботу.

Start typing and press Enter to search