17 лютого 2015 року на інформаційних веб-ресурсах Волині, зокрема інтернет-сайтах «Волинь Post», «Волинські новини», були розміщені повідомлення про те, що у Волинській облдержадміністрації відбулася нарада, на якій розглядалися питання щодо впровадження цифрового мовлення.

В ході обговорення цієї проблематики представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на Волині Степан Родич звинуватив Український державний центр радіочастот у навмисному зволіканні при проведенні робіт з виділення частот для роботи радіоелектронних засобів телевізійного мовлення та охарактеризував дії УДЦР як злочинні.

УДЦР заявляє, що інформація поширена цим посадовцем свідчить про те, що пан Родич або не володіє ситуацією щодо перспектив розвитку цифрового телебачення на Волині, або навмисно оприлюднює неправдиву інформацію.

Щоб розставити, як кажуть, крапки над «і», та розібратися з категоричністю негативних заяв на адресу УДЦР з боку представника Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, до установи надіслано листа, в якому викладено факти щодо ситуації, яка розглядалася на нараді, та надано відповідні пропозиції з покращення телерадіомовлення в регіоні.

З огляду на викладене, УДЦР вимагає від представника Національної Ради Степана Родича невідкладно спростувати поширену ним інформацію у ЗМІ.

УДЦР наголошує, що зажди готовий до діалогу та конструктивної співпраці.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search