INFOPORTAL

За зверненнями суб’єктів господарювання у період з 11 по 17 лютого 2016 року до узагальненої бази кодів ІМЕІ мобільних терміналів внесено 40597 міжнародних ідентифікаторів. Загальна кількість ідентифікаторів, внесених ними з початку року склала 218119. Користуються цією послугою індивідуальні заявники, які зареєстрували 168 кодів.

За цей же період фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 521 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 669 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 351 дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6265 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 35 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 113 незаконно діючий пристрій.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Дніпропетровській – (37), Миколаївській – (20), Харківській – (17) областях, а також на Київщині – (15).

Фахівцями з радіочастотного контролю усунено дію 14 джерел радіозавад.

Крім того, спеціалістами УДЦР складено 69 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства також проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

 

Start typing and press Enter to search