За період з 5 по 11 травня підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 6 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 116 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше фактів недотримання законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом виявлено в Харківській (23), Дніпропетровській (21), Полтавській (19) областях та на Київщині (19). В ході заходів з радіочастотного контролю усунено дію 26 джерел радіозавад.

Крім того, фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 274 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2084 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 53 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Для розгортання в Україні мережі 3G на сьогоднішній день операторам видано 11055 висновків щодо електромагнітної сумісності та 10229 дозволів на їх експлуатацію.

Спеціалістами УДЦР складено 48 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 5 по 11 травня до бази даних внесено 4734 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства також проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Start typing and press Enter to search