Також за тиждень фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 269 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 458 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 2146 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 17615 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 20 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні 30 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 74 незаконно діючих пристрої. Найбільше їх зафіксовано на Вінниччині (20) та Хмельниччині (19).

Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 111. Крім того, спеціалістами УДЦР складено 98 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.
За зверненнями суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Імпортери, які дбають про свій імідж, бажання вести бізнес чесно та прозоро, внесли минулого тижня до бази даних понад 30 000  ідентифікаторів.
Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 58 випробувань продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search