Фахівці структурних підрозділів УДЦР зафіксували минулого тижня в Україні майже 70 порушень користування радіочастотним ресурсом.

Найбільш характерними порушеннями є експлуатація радіоелектронних засобів без дозвільних документів (52), а також робота РЕЗ та ВП з недотримання умов дозволів на їх використання (16). Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 119 порушень.

Крім того, фахівці департаменту радіослужби УДЦР підготували 39 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 525 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1 689 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 2 255 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5 749 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 29 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.
Також за тижневий період спеціалістами УДЦР складено 110 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. Імпортери, які дбають про свій імідж, бажання вести бізнес чесно та прозоро внесли минулого тижня до бази даних понад 27 тисяч ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 40 випробувань продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search