Фахівці УДЦР також підготували дев’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1815 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 7820 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та один дозвіл – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Для розгортання в Україні мережі 3G на сьогоднішній день операторам видано 11 599 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та 10 514 дозволів на їх експлуатацію.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8679 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Також підрозділи радіочастотного моніторингу виявили протягом тижня 20 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 36 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень було зафіксовано в Києві та Київській області (16), Херсонській (9) та Івано-Франківській (8) областях. Також виявлено та усунено дію 24 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 57 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

 

Start typing and press Enter to search