Цікавою та корисною стала зустріч представників Харківської філії УДЦР і радіоаматорів області, яку присвятили обговоренню проблем, пов’язаних з використанням радіочастотного ресурсу та радіоаматорським зв’язком.

 

Треба зазначити, що  ініціатива регіональної філії Українського державного центру радіочастот зібрати людей, які захоплюються радіоаматорством, викликала у них неабиякий інтерес.

 

Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли Харківське обласне товариство радіоаматорів, радіоклуб «Товариство Друзів Радіо», радіоклуб «Радіохвиля» з міста Чугуєва  та радіоклуб «Ізюмський шлях» з міста Ізюм. Загалом на зустріч прибуло понад 200 радіоаматорів з усієї області.

 

Учасники наради розглянули широке коло питань, що стосувалися  використання радіоаматорами радіочастотного ресурсу, дотримання ними норм регламенту радіозв’язку, який нещодавно затверджено Національною комісією з питань регулювання зв’язку України (21.10.2010р.), приведення технічних характеристик радіоаматорського обладнання відповідно до прийнятих норм тощо.

 

Також, одним з питань, що розглядалося на зустрічі була проблема радіохуліганства в ефері. Так, начальник відділу РЕЗ ВП та РЧП філії УДЦР Олександр Сиротенко  у виступі зазначив, що незаконне використання порушниками ефіру діапазону радіочастот 2,8-3,15 МГц, наприклад, може призвести до серйозних завад для засобів навігації літаків та керування повітряним рухом суден.

 

В обговоренні широкого кола питань, що виникли під час ділового спілкування, взяли також участь керівники регіональних радіоклубів, колишній президент Ліги радіоаматорів України Ігор Зельдін та віце-президент Ліги радіоаматорів України Олег Сатирев.

 

У своїх виступах вони розповіли про досягнення радіоклубів, про заходи, які проводяться з популяризації радіоаматорства та радіоспорту, а також поділилися планами покращення роботи Ліги радіоаматорів.

 

А куратор Європейського клубу цифрових видів зв’язку Андрій Показов розповів учасникам зустрічі про здобутки українських радіоаматорів у міжнародних та національних змаганнях з аматорського зв’язку.

 

Захід, проведений Харківською філією УДЦР, сприяв вирішенню багатьох проблем в роботі радіоаматорів регіону, і, сподіваємось, позитивно вплине на ситуацію з радіоаматорством в області.

Start typing and press Enter to search