В Ташкенті (Республіка Узбекистан) розпочалося засідання Робочої групи Регіональної співдружності у галузі зв’язку (РСЗ) з підготовки Асамблеї радіозв’язку та Всесвітньої конференції радіозв’язку.

 

Захід відбувається за участю технічних експертів адміністрацій зв’язку, представників регуляторних органів, науково-дослідних закладів, органів управління користування  радіочастотним ресурсом країн-членів РСЗ та Виконкому РСЗ.

 

Від Українського державного центру радіочастот у засіданні беруть участь заступник начальника управління науково-методичного забезпечення Анатолій Тичинський та начальник відділу управління радіочастотних присвоєнь Юрій Сапальов.

Перед Робочою групою стоїть завдання – сформувати основний текст попередньої позиції та загальні пропозиції країн-учасників РСЗ по порядку денному конференції.

 

Під час засідання, яке триватиме до 15 квітня, планується розглянути стан підготовки АЗ РСЗ до Асамблеї радіозв’язку та Всесвітньої конференції радіозв’язку, інформацію про спільне засідання Комісії РСЗ з електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та засобів радіомовлення, а також інформацію про результати Підготовчих зборів Міжнародного союзу електрозв’язку  до ВКР-12, які відбулися у лютому поточного року.

 

Крім того, учасники заходу розглянуть стан науково-дослідної роботи РСЗ, проекти робочих матеріалів тощо.

 

Українські фахівці також мають намір ознайомитися з інформацією щодо міжнародної координації використання смуги частот 790-862 МГц для наземних систем, проведення конверсії і ефективного її використання у виробничій діяльності УДЦР.

Start typing and press Enter to search