На курсах з підвищення кваліфікації, які відбулися у жовтні 2012 року на базі Державного університету інформаційно – комунікаційних технологій (ДУІКТ), фахівці Українського державного центру радіочастот та його філій вдосконалювали свої знання щодо побудови, нормування показників випромінювання, методів вимірювання параметрів та основних характеристик радіоелектронних засобів наземного цифрового телебачення і новітніх систем передачі даних. До навчання залучались керівники та провідні фахівці відповідних підрозділів Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кримської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської філій УДЦР.

2012-10-22_01

Організатори курсів розробили цікаву програму навчання, що передбачала не тільки викладання систематизованого теоретичного матеріалу, а ще й ознайомлення з аналітичними доповідями провідних фахівців галузі, які безпосередньо займаються впровадженням в Україні цифрового телебачення, практично розгортають сучасні мережі зв’язку та впроваджують новітні системи передавання даних.

2012-10-22_02

Під час навчання слухачі ознайомились з деякими аспектами діяльності операторів телерадіомовлення та супутникового зв’язку, що використовують сучасні радіоелектронні засоби та обладнання, на їх технічних майданчиках, на практиці вивчали стандарти стиснення відео-MPEG-2 та H.264/MPEG-4 AVC, принципи організації, стандарти супутникового телебачення DVB-S і DVB-S2 тощо.

По закінченні курсів завідуючий кафедрою ДУІКТ кандидат технічних наук, доцент Віктор Булгач висловив задоволення результатами навчання. Він також презентував слухачам навчальний посібник «Теорія і практика управління використанням радіочастотного ресурсу», побажав і надалі підвищувати рівень кваліфікації.

Start typing and press Enter to search