В Державному підприємстві „Український державний центр радіочастот” відбулася нарада, присвячена підбиттю підсумків виробничої діяльності УДЦР за 2 квартал та перше півріччя 2009 року.

 

У заході взяли участь член НКРЗ Володимир Олійник, заступники начальника УДЦР, керівники структурних підрозділів та начальники філій підприємства.

 

З доповіддю виступив начальник УДЦР Павло Слободянюк.

 

Оцінюючи діяльність структурних підрозділів та філій УДЦР, керівник підприємства зазначив, що план виробничої діяльності в цілому виконати вдалося. На багатьох напрямах виконання робіт та надання послуг відбулося нарощування показників.

 

Головним чинником, який позитивно вплинув на результати виробничої діяльності підприємства, як відзначив Павло Слободянюк, є фахова робота персоналу.

 

Водночас, керівник УДЦР назвав найбільш проблемні питання та окреслив завдання на друге півріччя 2009 року.

 

2009-07-24-01

Більш докладно за напрямками діяльності звітували заступники начальника УДЦР.

 

Про виконання завдань з радіочастотного моніторингу та взаємодії філій УДЦР з регіональними підрозділами Державної інспекції зв’язку щодо усунення порушень використання радіочастотного ресурсу розповів заступник начальника УДЦР з радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко.

 

Заступник начальника УДЦР із загальних питань  Вадим Ковальський проаналізував стан виконання плану державних закупівель.

 

Володимир Кіріченко, заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП,  акцентував увагу на функціонуванні узагальненої бази даних кодів ІМЕІ, а також на участі філій в прийманні та попередньому опрацюванні даних по кодам ІМЕІ терміналів, що залишилися в реалізації.

 

Про результати діяльності Центру та філій з питань організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж та основних напрямків їх розвитку доповів заступник начальника УДЦР з питань ІТ- технологій Андрій Кудрицький.

 

Головний бухгалтер УДЦР Олена Красносільська розповіла про особливості ведення фінансово-господарської діяльності.

 

Під час наради були розглянуті й інші напрями діяльності підприємства.

 

Підсумки наради підбив начальник УДЦР.

 

Високих показників у виробничій та фінансово-економічній діяльності досягли управління радіочастотних присвоєнь, управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та управління телекомунікацій.

 

А кращими за результатами роботи серед філій (по категоріях) визнано Донецьку, Житомирську і Закарпатську філії.

 

Гарні показники також мають Дніпропетровська, Харківська, Чернігівська, Одеська, Черкаська та Сумська філії.

Start typing and press Enter to search