В місті Алушта (АР Крим) фінішувала Всеукраїнська спартакіада працівників зв’язку, яка відбувалася на оздоровчо-спортивній базі «Спартак».

Першість у змаганнях виборювали 300 спортсменів із 30 команд, які представляли колективи ДП «Український державний центр радіочастот» (УДЦР), ВАТ «Укртелеком», УДППЗ «Укрпошта» та спортсмени Київської міської профспілки працівників зв’язку.

Свої досягнення спортсмени – зв’язківці продемонстрували в арм-спорті, настільному тенісі, гирьовому спорті, шашках та  легкоатлетичному кросі.

Збірна команда Українського державного центру радіочастот у загальнокомандному заліку посіла 3-ю сходинку, виборовши одне 2-е та п’ять 3-іх місць.

Призером спартакіади у арм-спорті став представник Кримської філії УДЦР Григорій Маркін (2-е місце).

До трійки призерів змагань з гирьового спорту увійшов працівник Дніпропетровської філії Юрій Лисюра (3-е місце).

В легкоатлетичному кросі достойні результати показали луганчанка Алла Чиченіна (3-е місце з бігу на 500 метрів)  та кримчанин Олексій Пічугін (3-е місце, 1000 метрів).

Слід відзначити й спортсменів Володимира Корсака (УДЦР) та Сергія Мартинова (Донецька філія), які вибороли 3-ті місця в змаганнях з шашок та настільного тенісу.