В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада з питань діяльності УДЦР та підсумків роботи за 1-й квартал 2009 року.

 

В нараді взяли участь Голова Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Колобов С.О., члени НКРЗ Олійник В.Ф. і Степанов О.А., заступники начальника УДЦР, керівники структурних підрозділів та начальники філій УДЦР.

 

 У вступному слові Голова НКРЗ Сергій Колобов щиро подякував колективу Українського державного центру радіочастот за високі здобутки у виробничій діяльності й висловив сподівання, що спільна та злагоджена робота НКРЗ та УДЦР в реалізації державної політики в галузі зв’язку принесе плідні результати.

 

Свої побажання щодо діяльності УДЦР, зокрема його регіональних філій, висловив й член НКРЗ Володимир Олійник. Звертаючись до керівників філій, він зазначив, що на них покладено велику відповідальність за забезпечення населення України якісними та сучасними телекомунікаційними послугами.

 

Підсумки виробничої діяльності за період, що минув з початку року, підбив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк. Він також визначив основні завдання колективу на найближчу перспективу.

 

Під час наради розглянуто проблемні питання радіочастотного моніторингу, а також контроль ефективності та якості виконання філіями робіт з радіочастотного моніторингу; питання введення та застосування тарифів; діяльність фахівців УДЦР з вимірювань дотримання встановленого порядку маршрутизації трафіку.

 

Серйозну увагу було приділено новому порядку ввезення і реалізації терміналів та впровадження автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних телефонів на території України, а також питанням тендерних закупівель.

 

Про це за напрямками діяльності розповіли заступники начальника УДЦР Володимир Титаренко, Вадим Ковальський, Володимир Кіріченко та Андрій Кудрицький.

 

Розглянуто також основні результати діяльності філій УДЦР.

 

Кращими за підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності начальник УДЦР Павло Слободянюк назвав Дніпропетровську, Кримську та Одеську філії. З добрими показниками завершили 1-й квартал також Житомирська, Вінницька, Харківська, Закарпатська, Сумська та Івано-Франківська філії УДЦР.

Start typing and press Enter to search