Делегація від України, яку очолює перший заступник начальника Державного підприємства „Український державний центр радіочастот“ Євген Хаіров, бере участь у роботі 6-ї Всесвітньої конференції розвитку електрозв’язку (ВКРЕ), яку проводить Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати. Основною задачею ВКРЕ є визначення пріоритетних напрямів розвитку електрозв’язку й інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), а також узгодження програм, проектів та ініціатив з їх реалізації в рамках МСЕ на наступні 4 роки.

Українська делегація на другий день роботи конференції зустрілася з Генеральним секретарем Міжнародного союзу електрозв’язку доктором Хамадуном Туре. Під час зустрічі обговорено питання стосовно участі України, зокрема Українського державного центру радіочастот, в роботі МСЕ, відзначено вагомість ініціативи нашої держави щодо включення до пріоритетних напрямів діяльності МСЕ на наступні роки завдання з розв’язання проблеми боротьби з контрафактною продукцією.

2014-04-03_01

Генеральний секретар МСЕ також позитивно оцінив активну участь України в роботі МСЕ та схвалив дії, спрямовані на вирішення питань ефективного управління користуванням радіочастотним ресурсом, здійснення радіочастотного моніторингу, зокрема моніторингу станцій супутникового зв’язку, боротьби з контрафактною продукцією, а також оцінки відповідності телекомунікаційного обладнання рекомендаціям МСЕ.

Всесвітня конференція розвитку електрозв’язку продовжує роботу.

 

Start typing and press Enter to search