2 липня 2012 року Український державний центр радіочастот відвідав Генеральний секретар Міжнародного Союзу Електрозв’язку (МСЕ) Хамадун Туре (ITU Secretary-General Hamadoun I. Touré).

2012-07-02_001

Метою прибуття до УДЦР було підбиття підсумків діяльності підприємств та відомств сфери зв’язку в період підготовки та проведення в Україні ЄВРО-2012.

 

На заході були присутні Голова Держспецзв’язку Геннадій Резніков, Голова НКРЗІ Петро Яцук, члени НКРЗІ, начальник УДЦР Павло Слободянюк, а також керівники структурних підрозділів підприємства.

2012-07-02_02

Генеральний секретар Міжнародного Союзу Електрозв’язку (МСЕ) Хамадун Туре щиро подякував присутнім за професійну роботу під час футбольного чемпіонату ЄВРО-2012.

 

— Можу сказати, що на цьому європейському заході Україна представила себе достойно. Я бачив нове обладнання, використання вами нових технологій і мушу відзначити, що це дозволить вам розвиватися в подальшому, — зазначив пан Хамадун Туре.

 

Він також висловив задоволення від того, що йому знову після 2007 року вдалося побувати в Українському державному центрі радіочастот.

 

— Це на сьогодні один з кращих центрів, які я бачив, — підкреслив пан Хамадун Туре.

 

З доповіддю про роботу Українського державного центру радіочастот під час підготовки та проведення європейського футбольного чемпіонату виступив начальник УДЦР Павло Слободянюк. Він не тільки охарактеризував основні напрями роботи фахівців УДЦР під час ЄВРО-2012, але й зупинився на проблемах, які довелося вирішувати їм під час найважливішої спортивної події року. Наприклад, на етапі підготовки до ЄВРО-2012 та в ході турніру засобами радіомоніторингу УДЦР було виявлено та оперативно усунено 104 джерел радіозавад.

2012-07-02_003

Під час візиту почесний гість пан Туре та супроводжуючі особи відвідали деякі структурні підрозділи центру. Зокрема, побували у відділі централізованого радіоконтролю, де ознайомилися з технічними можливостями стаціонарної автоматизованої системи радіомоніторингу України, системою радіочастотного моніторингу земних станцій супутникового зв’язку (GeoMon).

2012-07-02_04

Цікавим для гостя було й відвідування Випробувального центру, технічні можливості якого дозволяють виконувати роботи на європейському рівні.

2012-07-02_05

Пан Туре висловив сподівання, що УДЦР і в подальшому займатиме лідируючу позицію в галузі зв’язку. При цьому, наголосив, що завжди важко стати першими, але ще важче, цю позицію втримувати.

Start typing and press Enter to search