У Києві відбулися урочистості з нагоди 150-річчя Міжнародного союзу електрозв’язку

Сьогодні, 15 травня, з нагоди 150-річчя Міжнародного союзу електрозв’язку та Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства в Держспецзв’язку відбулося урочисте засідання представників органів влади у сфері ІКТ, а також спецпогашення поштової марки «150 років МСЕ», виготовленої державним підприємством «Укрпошта».

МСЕ_150_років_Корсун_виступае_на_Трибуні2_DSC_0036В урочистих заходах взяли участь члени Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, керівники Держспецзв’язку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку, Державного агентства з питань електронного урядування, державних підприємств галузі, а також діючі та колишні представники України в комісіях ті інших робочих органах МСЕ.

Виступаючи на урочистостях, генеральний директор державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Володимир Корсун зазначив, що підприємство бере активну участь в діяльності МСЕ протягом останніх 18 років, а з 2008 року УДЦР є повноправним членом Сектору радіозв’язку МСЕ. Високу оцінку діяльності Українського державного центру радіочастот висловлював Генеральний секретар МСЕ, який неодноразово відвідував підприємство.

“Сьогодні в нашій країні УДЦР є єдиною установою, що безпосередньо здійснює міжнародну координацію та реєстрацію радіочастот в МСЕ, забезпечуючи таким чином право на міжнародне визнання і захист радіочастотних присвоєнь радіоелектронним засобам України. Наразі в МСЕ зареєстровано близько 25 тисяч частотних присвоєнь нашої держави, – заявив Володимир Корсун.

Користуючись нагодою, керівник УДЦР підтвердив готовність й надалі надавати всебічну підтримку як безпосередньо МСЕ в рамках членства УДЦР в Секторі радіозв’язку, так і Адміністрації зв’язку України в реалізації спільних заходів і проектів за участю МСЕ.

Стосовно інших аспектів співпраці з МСЕ Володимир Корсун нагадав про те, що на базі УДЦР проведено 16 міжнародних конференцій і семінарів, в яких взяли участь понад 1000 іноземних фахівців з більше ніж 30 країн світу, входження УДЦР до Міжнародної системи контролю випромінювань МСЕ та обрання фахівців Центру на керівні посади в робочих органах Сектору радіозв’язку та всесвітніх конференцій МСЕ.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search