У середу, 10 вересня, о 12:00 в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ відбулася Інтернет-конференція генерального директора Українського державного центру радіочастот Валентина Резніченка.

2014-09-10-01

Захід став майданчиком для відкритого спілкування керівника підприємства з аудиторією по широкому спектру питань.

Валентин Резніченко розповів про нинішню діяльність і перспективу розвитку Українського державного центру радіочастот, зупинився на питаннях щодо проекту тарифів на послуги УДЦР та на проблемах діяльності Центру сертифікації УДЦР. Також висловив свою думку щодо функціонування автоматизованої системи обліку мобільних терміналів України та подальшої долі її використання.

Наприкінці Інтернет-конференції Валентин Резніченко пообіцяв журналістам звітувати про свою роботу по завершенні 100 днів діяльності в Українському державному центрі радіочастот.

Разом з керівником УДЦР в інтернет-конференції брали участь директор з адміністративних питань Вадим Гулько та начальник Центру сертифікації УДЦР Олександр Лисенко.

2014-09-10-02

З повною версією відповідей генерального директора Українського державного центру радіочастот Валентина Резніченка можна ознайомитися тут: http://press.liga.net/conf/valentin_reznichenko/.

Start typing and press Enter to search