В напружених та відчайдушних поєдинках у півфіналі та фіналі футболісти підприємства відповідно здолали опір колективу ДП «Серійний завод «АНТОНОВ» з рахунком 9:3 та команду КМП охорони здоров’я з рахунком 7:3

Днями у Києві, на спортивній базі «Буревісник», в рамках програми IV Київської спартакіади «Здоровий киянин» відбулися спортивні змагання «Ігри справжніх киян».

Організатором Спартакіади  виступила Київська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Турнір проходив за участю дванадцяти збірних команд державних підприємств і установ, галузевих профспілок та організацій м. Києва, серед яких і ДП «Український державний центр радіочастот».

В боротьбі за 38 комплектів медалей честь своїх підприємств відстоювали 230 учасників. Спортсмени мали змогу випробувати  сили в таких видах спорту як міні футбол, пляжний та парковий волейбол, дартс та веслування на човнах «Дракон».

Український державний центр радіочастот представив своїх спортсменів до участі у змаганнях з міні-футболу, які є традиційно сильними у цьому виді спорту. Напередодні вони стали переможцями турніру «Ігри столичних підприємств-2015».

Цього разу учасники змагань розпочинали боротьбу у трьох групах, кожна з яких була представлена трьома командами. Гравці команди УДЦР впевнено пройшли своїх суперників отримавши переконливі перемоги над командою Київхліб, Комунальним підприємством охорони здоров’я та пройшли в наступний раунд змагань.

В напружених та відчайдушних поєдинках у півфіналі та фіналі футболісти підприємства відповідно здолали опір колективу ДП «Серійний завод «АНТОНОВ» з рахунком 9:3 та команду КМП охорони здоров’я з рахунком 7:3 і стали кращою футбольною командою турніру “Ігри справжніх киян”.

Треба відзначити, що успіх команди багато в чому є результатом уваги керівництва та профспілки підприємства до розвитку спорту та відпочинку працівників. Ці заходи не тільки згуртовують людей, але й пропагують здоровий спосіб життя, розвивають добрі традиції та створюють гарний настрій у людей і сприятливий мікроклімат в колективі.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search