Перемогою команди Українського державного центру радіочастот завершився традиційний турнір із футзалу, присвячений пам’яті В.Баженкова, заслуженого тренера України, голови ЦС ФСТ „Спартак” з 1997 по 2007 роки.

 

Змагання з міні-футболу за участю аматорських команд профспілкових комітетів та колективних членів ФСТ „Спартак” проводяться на виконання Державної програми розвитку фізичної культури й спорту на 2007-2011 роки, а також з метою вшанування пам’яті В.Баженкова.

 

Цьогорічний турнір був представлений командами, які неодноразово ставали призерами численних футбольних турнірів та спартакіад. Серед них – фіналіст першості України серед юніорів, команда спортивного товариства „Спартак”; чемпіон Сумської області, команда „Держрезерв” (Oхтирка); представник бізнес-ліги, команда Київського державного університету інформації та комунікаційних технологій, а також команда „Динамо – 2”.

 

За словами завідувача комплексу фізичної реабілітації УДЦР і водночас тренера команди Олега Тепцова, найцікавішим для глядачів та найнапруженішим для спортсменів видався третій день турніру. Саме він став успішним для команди Українського державного центру радіочастот.

 

– На сьогодні це наше найкраще досягнення, – зізнався щасливий тренер. – Серед кращих гравців команди треба виділити Василя Удовиченка, Олега Пазюка та Олександра Кононученка. А суддівська колегія одноголосно визнала нашого голкіпера Антона Суркова переможцем у номінації „Кращий воротар турніру”.

 

Команді Українського державного центру радіочастот за 1 місце вручено  Кубок та грошову премію.

 

Треба додати, що значний внесок у перемогу нашої команди зробило й керівництво УДЦР – начальник держпідприємства Павло Слободянюк та його заступник Вадим Ковальський. Завдяки їхній опіці та підтримці спортсменам були створені прекрасні умови для тренувального процесу.

 

У найближчих планах команди – перемогти в галузевій спартакіаді серед працівників зв’язку м. Києва, яка відбудеться у травні 2009 року.

Start typing and press Enter to search